O firmie.

Przydatne informacje o naszej firmie

Firma Handlowo – Usługowa METALSTALDYMEK powstała 7 maja 1993 roku. Siedziba Firmy mieści się w Środzie Wlkp. przy ulicy Brodowskiej 28 w woj. Wielkopolskim (30 km od Poznania ). Firma METALSTALDYMEK zajmuje się skupem i zagospodarowaniem złomu stalowego , metali kolorowych oraz skupem zużytych akumulatorów.

W roku 2004 Firma uzyskała decyzje Starosty Średzkiego zezwalającą na prowadzenie działalności w zakresie zbierania odpadów.

Wraz z rozwojem Firmy zaczęliśmy świadczyć usługi w zakresie rozbiórki konstrukcji stalowych, oraz podstawianie i transport kontenerów dla Firm wytwarzających odpady metalowe jak i również dla klientów indywidualnych.

W roku 2007 Firma DYMEK uzyskała zezwolenie na punkt składowania pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Firma dysponuje wykwalifikowana i doświadczoną kadrą pracowniczą . pracownicy ukończyli specjalistyczne szkolenia oraz kursy przygotowujące ich do pracy w branży.

13 czerwca 2013 roku otrzymaliśmy pozwolenie, jako pierwsza firma na terenie powiatu, na przetwarzanie odpadów w związku z prowadzeniem stacji demontażu pojazdów. Pozwolenie zostało udzielone przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Decyzje do pobrania tutaj oraz tutaj. Oznacza to, że nasza stacja demontażu może w pełni legalnie złomować pojazdy.